Hurtowa sprzedaż kamieni szlachetnych

Lśniące diamenty, szafiry, rubiny – kamienie szlachetne to nasza pasja. Od lat dostarczamy ich klientom indywidualnym oraz tym zainteresowanym sprzedażą hurtową. Jeśli więc poszukujesz sprawdzonego dostawcy wysokiej klasy oszlifowanych klejnotów pochodzenia naturalnego, to dobrze trafiłeś.

Specjaliści od najpiękniejszych kamieni

Eksperci marki Michelson Diamonds od wielu lat zajmują się obrotem oszlifowanymi diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi pochodzenia naturalnego. Dzięki najlepszym kontaktom w branży jesteśmy w stanie sprowadzić różnego rodzaju klejnoty – od niewielkich, aż po kilku- oraz kilkunastokaratowe. W naszej ofercie znajdują się ozdoby o zróżnicowanych parametrach, różnym szlifie czy masie. Wszystkie mają jednak dwie cechy wspólne – najwyższą jakość i pochodzenie od najlepszych, sprawdzonych dostawców. Do każdego z kamieni dołączana jest również jego „metryczka” potwierdzająca autentyczność oraz charakteryzująca jego poszczególne parametry.

W naszej ofercie hurtowej sprzedaży kamieni szlachetnej posiadamy:


- diamenty – przezroczyste, ale także o fantazyjnych barwach – czarnej, różowej, żółtej i wielu innych,
- szafiry,
- szmaragdy,
- rubiny,
- tanzanity,
- inne ozdoby, takie jak perły, ametysty, jadeity, kryształy Swarovski® Elements i wiele więcej.

Współpraca z Michelson Diamonds

Nasi eksperci czekają na Ciebie – wystarczy, że skontaktujesz się z nami i wyjaśnisz, jakie warunki współpracy Cię interesują. Te informacje pozwolą nam przygotować najlepszą ofertę, a także zagwarantować konkurencyjne ceny. Przy zamówieniach hurtowych możesz również liczyć na dodatkowe rabaty, dzięki czemu wysokiej klasy kamienie szlachetne okażą się jeszcze tańsze. Jesteśmy też otwarci na wszelkie wskazówki, ponieważ jedną z naszych najważniejszych zasad jest indywidualne podejście do każdego z klientów Michelson Diamonds.

Co zyskujesz, współpracując z nami?

Nasi wieloletni klienci zaufali nam z wielu powodów. Są to między innymi:
- konkurencyjne ceny
- indywidualna oferta przygotowywana zgodnie z oczekiwaniami klienta,
- najwyższej klasy autentyczne kamienie szlachetne pochodzenia naturalnego,
- certyfikaty wystawiane przez najlepsze, najbardziej uznane laboratoria gemmologiczne na świecie, takie jak GIA, IGI oraz HRD,
- duży wybór klejnotów o różnych cechach, kolorach, szlifach oraz masach,
- szybka realizacja zamówienia i bezpieczna dostawa.

 

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą zapraszamy do kontaktu


Kim jesteśmy?

Michelson Diamonds to zespół ekspertów, których połączyła miłość do najpiękniejszych kamieni szlachetnych. Wiedzą o nich wszystko, dlatego z łatwością potrafią określić ich wartość, wybrać te autentyczne oraz doradzić, które będą najlepiej pasować do projektowanej biżuterii. Swoją wiedzą chętnie dzielimy się z naszymi klientami – zarówno podczas zawierania transakcji, jak i w czasie pisania artykułów na naszym blogu. Jesteśmy też często zapraszani do mediów jako specjaliści od kamieni szlachetnych. Tak duża wiedza oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam wybierać najpiękniejsze klejnoty od światowych dostawców. Skontaktuj się z nami, a już wkrótce trafią one do Ciebie!