Wytwarzanie biżuterii

Wyroby jubilerskie oferowane przez Michelson Diamonds są wytwarzane RĘCZNIE w naszej pracowni. Staramy się dostarczać zamówone precjoza, jak najszybciej, pamietaj jednak, że dla nas najważniejsza jest jakość. Dajemy naszym jubilerom spokojnie i w skupieniu wykonać zamówiony przez Ciebie przedmiot. Zwróć uwagę w zakładce "Specyfikacja" na karcie każdego z produktów, jaki jest czas realizacji zamówienia. Pozwoli Ci to zaplanować udane zakupy, a ukochaną Tobie osobę obdarujesz najwyższej klasy ręcznie wykonywaną biżuterią.

DOSTAWA

Każdy zakupiony u nas towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej oraz Poczty Polskiej. Produkty dostarczamy do klientów na całym świecie.

ZWROTY

Kupuj bezpiecznie w Michelson Diamonds Global. Dla naszych Klientów wydłużamy czas zwrotu towaru do 14 dni od odbioru przesyłki bez podania przyczyn. Jeśli zwrot nastąpi w przeciągu tych 14 dni gwarantujemy zwrot 100% wpłaconej kwoty za wyrób przelewem na Twój rachunek.

WAŻNE:

  • Wyrób musisz odesłać do nas na swój koszt.
  • Nie przyjmujemy towarów personalizowanych, np z zamówionym dodatkowo grawerunkiem bądź zmianą wyrobu dokonaną na zlecenie klienta.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków zwrotu zakupionych u nas towarów znajdziecie Państwo w zakładce REGULAMIN