Grawerowanie artystyczne biżuterii

Marzą Ci się obrączki ślubne lub inna dowolnie wybrana biżuteria ze spersonalizowanym grawerem, którym będą nie tylko data czy imię jej właściciela? U nas możesz wygrawerować wszystko, co tylko zechcesz.

Specjalizujemy się w ręcznym grawerowaniu artystycznym, a dla naszego artysty nie ma rzeczy niemożliwych. Do zrealizowanych przez nas zleceń należą między innymi grawery krajobrazów, dowolnych przedmiotów, natury oraz osobistych symboli ważnych dla naszego klienta. Na niewielkiej powierzchni metalu szlachetnego odwzorowaliśmy już statki, latarnie morskie, skały, zachmurzone niebo i wiele innych pomysłów. Wszystkie zostały wykonane ręcznie, z dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Takie zdobienia sprawiają, że każda biżuteria staje się prawdziwym miniaturowym dziełem sztuki.

Naszą specjalnością jest grawerowanie nie tylko w złocie czy innych popularnych metalach, lecz także w kamieniach szlachetnych – szafirach. Dzięki tej metodzie klejnoty i inne cenne ozdoby wyglądają jeszcze bardziej spektakularnie, a – co najważniejsze – stają się unikatem na skalę światową. Skontaktuj się więc z nami i powiedz, o jakim grawerze marzysz, a my wykonamy go specjalnie dla Ciebie.


Skorzystaj z ręcznego grawerowania biżuterii w Michelson Diamonds