Jak zaaranżować romantyczne oświadczyny?

Zaskoczenie, wzruszenie, radość. Właśnie te emocje chcesz wzbudzić w ukochanej podczas oświadczyn. Pomoże Ci w tym wyjątkowa oprawa tego wydarzenia. Jeśli zastanawiasz się, gdzie poprosić ją o rękę, wybierz miejsce, które was połączyło: ulubioną restaurację, polanę za miastem czy góry. Będzie to wspaniałe podsumowanie waszego związku.

Aby nic nie popsuło wam wieczoru zadbaj o takie detale jak rezerwacja, wolny czas czy bycie sam na sam. Przemyśl, czy jest coś, co chciałbyś jej powiedzieć. Teraz jest chwila na to wyznanie. Jeśli jednak nie masz duszy poety, wyraź to najprościej, jak potrafisz. Zaplanuj, w którym momencie sięgniesz po pierścionek. Gdy zabłyśnie przed jej oczami, powie więcej niż tysiąc słów.

Być może zastanawiasz się, czy zwyczaj proszenia rodziców o rękę ich córki nadal obowiązuje. Dziś oficjalne oświadczyny zdarzają się coraz rzadziej. Z pewnością jednak nieformalna wizyta z dobrą wiadomością będzie wyrazem szacunku wobec przyszłych teściów.

Jak poznać rozmiar pierścionka?

Zajrzyj do kasetki z biżuterią Twojej wybranki i zmierz wewnętrzną średnicę dowolnego pierścionka. Pamiętaj, że jeśli zazwyczaj nosi go na innym palcu niż serdeczny, zaręczynowy prezent powinien być odrobinę mniejszy.

Możesz także porównać wasze palce. Spróbuj ocenić, na jakiej wysokości Twój mały palec ma tę samą grubość, co kostka serdecznego palca ukochanej. Następnie zmierz swój palec za pomocą nitki owiniętej wokół tego miejsca. Obwód podziel przez 3,14, aby uzyskać średnicę.

Nie martw się, jeśli pierścionek okaże się za mały lub za duży. Na szczęście można go dopasować do właściwego rozmiaru.

Jaki pierścionek wybrać?

Jeśli Twoja przyszła narzeczona ma wyrazisty styl, zaskocz ją nowoczesnym kształtem pierścionka. Postaw na efektowność. To idealna propozycja dla kobiety o silnym charakterze.

A może szukasz pierścionka dla pełnej klasy miłośniczki eleganckiego stylu? Wybierz ponadczasowy wzór, który będzie towarzyszył jej przez całe życie.

Jaki materiał jest najlepszy?

Sprawdź, jaką biżuterię nosi najczęściej Twoja ukochana – to powinno ułatwić Ci wybór. Zarówno złoto, białe złoto jaki i srebro będzie odpowiednim kruszcem na ten wyjątkowy pierścionek. Przy doborze kamienia kieruj się kolorem oczu lub upodobaniami wybranki.