Więcej widoków

Złoty pierścionek zaręczynowy z diamentem 0,15ct  

Diament broniony przez 4 złote wieże. Zarówno sam szlachetny kamień jak i pierścionek, w którym został osadzony, symbolizują solidność, trwałość i bezpieczeństwo. Całość jest doskonałym prezentem dla kobiety, u której cenimy nie tylko jej urok, ale również lojalność i stałość w uczuciach, a więc cechy dla których warto związać się z nią na całe życie.

* wymagane pola

1 749,00 zł

Opis
Diament broniony przez 4 złote wieże. Zarówno sam szlachetny kamień jak i pierścionek, w którym został osadzony, symbolizują solidność, trwałość i bezpieczeństwo. Całość jest doskonałym prezentem dla kobiety, u której cenimy nie tylko jej urok, ale również lojalność i stałość w uczuciach, a więc cechy dla których warto związać się z nią na całe życie.
Specyfikacja

Specyfikacja

SKU M-P-585Z-1023-015
Brand MICHELSON DIAMONDS
Waga g. 2.0000
Kruszec Żółte złoto 14K (585)
Rodzaj kamienia Diament
Szlif kamienia Brylantowy
Czystość kamienia SI2
Kolor kamienia H
Masa kamienia/i 0,15 ct (+/-0,01)
Czas dostawy 7 - 14 dni
Recenzje

Recenzje klientów 5.0 z 5 na podstawie 3 ocen.

Klasyka
Zależało mi na tradycyjnym pierścionku, takim jak ten. Wart ceny. Spełnił swoje zadanie. Na pewno kupie tu obrączki. :)
Jakość
Recenzje wg Bartek / (Dodano 12-11-2013)
Jestem na TAK
Wspaniały delikatny i w pełni oddający subtelne wnętrze kobiecej natury. Subtelny i prosty bez blichtru. Elegancki i posiadający magiczną moc skradania serca. Moje skradł w 100% i odpowiedz brzmiała " TAK ".
Jakość
Recenzje wg Ilona Kwiatkowska / (Dodano 05-11-2013)
Profesjonalna marka
Świetna jakość. Kolejny udany zakup w tym sklepie. Polecam.
Jakość
Recenzje wg Maciek / (Dodano 11-10-2013)
Dodaj swoją recenzję

Jakość diamentów Michelson Diamonds 

 

Piękny diament, szczególnie ten o większej masie powinien posiadać swój certyfikat potwierdzający jego unikalne parametry, wystawiony przez jeden z trzech międzynarodowych instytutów gemmologicznych. Do „wielkiej trójki” najważniejszych światowych ośrodków certyfikacji diamentów należą: GIA, IGI i HRD


Insytuty te, stosują kompleksową metodę oceny brylantów. Każdy z poddanych takiej ocenie kamień zostaje skatalogowany w systemie rejestrującym, a dowodem tego jest laserowa inskrypcja wypalana na rondyście. Szczegółowa procedura kontroli sprawia, że nabywca takiego drogocennego diamentu ma gwarancję jego jakości, a przede wszystkim wartości. 

 

W przeciwieństwie do funkcjonujących na polskim rynku jubilerskim certyfikatów handlowych, wystawianych przez poszczególne sklepy, te wydawane przez GIA, IGI i HRD można zawsze zweryfikować w systemie rejestrującym tych instytucji. Jest to bardzo istotne dla nabywcy, gdyż ww. instytuty przeprowadzają niezależne badania według określonych standardów, o co ciężko w wypadku niemożliwych do weryfikacji certyfikatów handlowych. Warto zwrócić na to uwagę chociażby przy zakupie pierścionka z brylantem powyżej 0,30 karata. 


Najważniejszym elementem w klasyfikacji jest jakość szlifu, gdyż ma on bezpośredni wpływ na to, jak prezentuje się kamień. Warto wybrać diament o szlifie minimum very good potwierdzony certyfikatem GIA, IGI lub HRD. Takie parametry szlifu oznaczają perfekcyjne i symetryczne wykonanie faset, a co za tym idzie decydują o tym czy diament pięknie błyszczy, mieni się, czy potocznie mówiąc „żyje”. Aby brylant przykuwał wzrok, niezbędna jest też jego odpowiednia czystość. Dobrana do niego właściwa barwa kamienia pozwala nam oferować Państwu pierścionki o unikatowym, niepowtarzalnym charakterze, bowiem właściwa kombinacja tych czynników sprawi, że pierścionek zyska wyjątkowy charakter. 


Tak starannie wyselekcjonowane kamienie szlachetne zdobią proponowaną przez Michelson Diamonds biżuterię: pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne, zawieszki czy kolczyki. Dbałość o jakość kamieni oraz wykonanie wyrobów sprawia, że wyroby te doskonale sprawdzają się zarówno jako sposób na wyrażenie płynących z serca uczuć, jak również wartościowy, ponadczasowy prezent.  


Mogą cię również zainteresować następujące produkty

 • SUBTELNY EKLEKTYZM - ZŁOTY PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY Z DIAMENTAMI 0,22 CT

  SUBTELNY EKLEKTYZM - ZŁOTY PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY Z DIAMENTAMI 0,22 CT

  1 999,00 zł

 • Najpiękniejszy pierścionek zaręczynowy z brylantem 0,15 ct

  Najpiękniejszy pierścionek zaręczynowy z brylantem 0,15 ct

  1 999,00 zł

 • Złoty pierścionek zaręczynowy z diamentem 0,20 ct

  Złoty pierścionek zaręczynowy z diamentem 0,20 ct

  Cena: 2 499,00 zł 10

  2 249,00 zł

 • TRIO - ZŁOTY PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY Z DIAMENTEM 0,2 CT

  TRIO - ZŁOTY PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY Z DIAMENTEM 0,2 CT

  2 499,00 zł

 • Złoty pierścionek zaręczynowy z diamentem 0,2ct

  Złoty pierścionek zaręczynowy z diamentem 0,2ct

  Cena: 2 499,00 zł 12

  2 190,00 zł