Zarabiaj z Michelson Diamonds 

Interesujesz się biżuterią, kamieniami szlachetnymi albo tematyką ślubną? Prowadzisz stronę lub bloga i zastanawiasz się, jak w łatwy sposób zwiększyć swoje dochody? Pomożemy Ci w tym! Wystarczy, że dołączysz do naszego Programu Partnerskiego.

Jak to działa?

Do Programu Partnerskiego Michelson Diamonds może zapisać się każdy, kto prowadzi portal internetowy, stronę lub bloga o dowolnej tematyce. Jest to całkowicie bezpłatne, a Ty możesz dzięki temu szybko zacząć zarabiać. Jak to zrobić? Nic prostszego! Wystarczy zarejestrować się w naszym Programie, umieścić na swojej stronie wygenerowane przez nas linki prowadzące do sklepu Michelson Diamonds, a następnie otrzymywać prowizję z każdego zakupu klientów, którzy trafili do nas z Twojej strony. A wszystko to pewnie, łatwo, bezpiecznie i bez wychodzenia z domu.

Ty decydujesz

To od Ciebie zależy, gdzie i w jaki sposób umieścisz na swojej stronie odnośnik do naszego sklepu. Może to być banner, reklama dowolnych produktów z oferty Michelson Diamonds, link w tekście lub każda inna wybrana przez Ciebie metoda. W końcu to Ty najlepiej wiesz, co zainteresuje Twoich odbiorców i jaka forma najlepiej sprawdzi się u Ciebie. Dzięki temu masz pewność, że będzie ona spójna z wizerunkiem Twojej marki, bloga i całej działalności.

Jak sprawdzić, ile zarabiasz?

Po zarejestrowaniu się w Programie Partnerskim Michelson Diamonds otrzymasz dostęp do panelu dla partnerów, w którym w każdej chwili samodzielnie sprawdzisz stan swojego konta oraz zlecisz wypłatę zgromadzonych środków. Dzięki temu w każdej chwili będziesz swobodnie kontrolować swoje zarobki – przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Jeżeli zaś pojawią się u Ciebie dodatkowe pytania, możesz w każdej chwili skontaktować się z nami, a nasi eksperci rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości.

Dlaczego warto zostać partnerem Michelson Diamonds?

Dołączając do naszego Programu Partnerskiego, zyskujesz wiele:

- nowe źródło dochodu – bez wychodzenia z domu i żadnych dodatkowych nakładów,
- prosty i szybki sposób sprawdzania swoich zarobków,
- fachowe wsparcie i wskazówki, jak zwiększyć swoje dochody w Programie,
- wszelkie narzędzia niezbędne do udziału w Programie,
- jasne zasady – zarabiasz na każdym zakupie w naszym sklepie, gdy klient trafi do nas z Twojej strony,
- dowolne sposoby rozliczeń – wszystko zależy od Twoich preferencji
- i jeszcze więcej korzyści!

 

 Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą zapraszamy do kontaktu


Kim jesteśmy?

Michelson Diamonds to firma jubilerska specjalizująca się w sprzedaży wysokiej klasy biżuterii, obrączek ślubnych i pierścionków zaręczynowych. Autorskie ozdoby projektowane przez najlepszych wzorcarzy oraz spersonalizowane produkty tworzone według indywidualnych preferencji od lat podbijają serca klientów z Polski i zagranicy. Przykładamy też dużą wagę do jakości, dlatego oferowane przez nas kamienie szlachetne posiadają wszelkie certyfikaty potwierdzające ich autentyczność oraz najwyższą klasę. Nasz Program Partnerski również jest współpracą na najwyższym poziomie. Dołącz więc do nas i zacznij zarabiać z Michelson Diamonds.