Bezpieczeństwo zakupów, dokonywanych przez naszych klientów jest dla nas najważniejsze.

GWARANCJA ORYGINALNOŚCI

ArtDiamonds.pl gwarantuje Państwu autentyczność sprzedawanych produktów potwierdzoną certyfikatami autentyczności. ArtDiamonds gwarantuje Państwu oryginalność i legalność nabywanych produktów markowych

 

SZYFROWANE, BEZPIECZNE ZAKUPY

Formularz składania zamówienia w sklepie michelson.pl przesyłany jest za pomocą szyfrowanego połączenia, zabezpieczonego certyfikatem SSL.

 

BEZPIECZEŃSTWO PŁATNOŚCI

W celu zapewnienia naszym Klientom obsługi zamówień na najwyższym poziomie, płatności realizowane w naszym sklepie obsługiwane są przez firmę PayU S.A.Transakcje obsługiwane przez PayU S.A. zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji. Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji płatności szyfrowane są także w oparciu o technologię SSL. Nad prawidłowym przebiegiem realizacji transakcji czuwa wyspecjalizowana sekcja bezpieczeństwa, a także profesjonalny Dział Obsługi Użytkownika. Wszystkie transakcje poddawane są monitoringowi.

 

BEZPIECZEŃSTWO WYSYŁKI

Wysyłane przez nas przedmioty są tak pakowane, aby zapewnić ich dotarcie do naszych klientów w nienaruszonym stanie. 

Nasza firma współpracuje w tym zakresie z liderem branży kurierskie, firmą DPD

 

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz. U. Nr 22, poz. 271) art. 7, w okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość.

 

Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt będzie nieuszkodzony, oraz nie będzie nosił jakichkolwiek śladów używania.