Zawieszki

Dyskretne oraz bardziej śmiałe – idealne zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje, wspaniałe na prezent, a także wtedy, gdy szuka się dla siebie czegoś o unikatowych wzorach i wysokiej jakości – zawieszki dostępne w naszej ofercie to biżuteria, która zadowoli każdego.

Prezentujemy zawieszki wykonane tylko ze szlachetnych kruszców, w tym między innymi z białego złota oraz ze złota dwukolorowego, które ostatnio stało się bardzo modne. Dostępne są u nas również zawieszki wykonane ze srebra. Zawieszki Michelson dodatkowo inkrustowane są pięknymi diamentami o brylantowych szlifach. Wszystkiemu towarzyszy unikatowa oprawa i kształt zawieszki – począwszy od tak popularnych wzorów jak serca, a skończywszy na misternie formowanych ręcznie ornamentach.

W tej kategorii znajduje się nasz pełen wybór zawieszek wykonanych ze złota i ze srebra. 14-karatowy kruszec, czyli złoto o próbie 585 to najlepsze rozwiązanie, gdy liczy się przede wszystkim trwałość. Ze złota tej samej próby wykonuje się obrączki ślubne i pierścionki zaręczynowe. Jego zastosowanie w zawieszkach to również nieprzeciętna trwałość na wiele lat. Zawieszki z diamentami Michelson to przy tym wykorzystanie tylko kamieni autentycznych, czystych, o krystalicznej barwie, głównie w szlifie brylantowym, aby wydobyć z nich unikatowy blask. Zawieszki Michelson to bardzo dobry wybór na prezent dla wyjątkowej kobiety, w tym również dla wybranki serca. Wszystkie zawieszki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dlatego będą one wspaniale prezentowały się przez długie lata. Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą zawieszek!

Aktywne filtry