PRZEPIĘKNA BIŻUTERIA Z DIAMENTAMI W PRZYSTĘPNYCH CENACH

Michelson Diamonds pozwala cieszyć się przepięknymi diamentami, w bardzo wysokiej jakości i w niezwykle rozsądnej cenie. Biżuterię wykonujemy w złocie próby 14K (585). Nasze diamenty mają barwę minimum G, czystość określaną jako Si i co niezwykle istotne, szlifie bardzo dobrym czy idealnym.

WYSOKA JAKOŚĆ WYKONYWANYCH WYROBÓW

Michelson Diamonds bardzo dba o wysoką jakość wykonywanych wyrobów. Jakość wykonania jest dla nas szczególnie ważna i akceptujemy tylko tą z najwyższej jubilerskiej półki i bardzo tego

WIECZYSTA GWARANCJA

Michelson Diamonds to przede wszystkim piękna biżuteria. Często są to przedmioty mające szczególną wartość, w tym sentymentalną czy pamiątkową. Dlatego wszystkie sprzedawane przez Michelson Diamonds wyroby objęte są wieczystą gwarancją na diamenty. Kamienie szlachetne oferowane przez Michelson Diamonds są bardzo wysokiej jakości oraz są wolne od wad fizycznych i prawnych. Jeśli jednak diament ulegnie ułamaniu czy odkruszeniu zostanie on wymieniony przez Michelson Diamonds.

Czytaj więcej o wieczystej gwarancji.

CERTYFIKAT JAKOŚCI

Do wszystkich wyrobów  wystawiamy oryginalny Certyfikat, potwierdzający jakość diamentu, jego barwę, szlif oraz czystość, a także próbę kruszcu z którego wykonany jest produkt. Oprócz Certyfikatu, warz z przesyłką klient otrzymuje ładne pudełeczko.

BEZPŁATNA DOSTAWA

Dla komfortu naszych klientów oferujemy bezpłatną dostawę kurierem na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej. Biżuteria wysyłana jest w nieoznakowanej, dyskretnej przesyłce na podany w zamówieniu adres. Dostawę naszych wyrobów powierzyliśmy firmie DPD. Przesyłkę można śledzić w każdym momencie dzięki podanemu numerowi listu przewozowego. 

Czytaj więcej o bezpłatnej dostawie.