Czy podarować zawieszkę w prezencie?

Zawieszka jest wręcz idealnym pomysłem na prezent. Drobna, delikatna ozdoba zawsze jest w dobrym tonie. Jeśli chcesz obdarować bliską osobę czymś szczególnym, postaw na właśnie na zawieszkę.

Nie brakuje przecież okazji, by sprawić radość kobiecie – i to w każdym wieku. Podaruj zawieszkę na chrzciny czy komunię, a młoda dama doceni ten gest w przyszłości. Każda żona, mama, siostra czy przyjaciółka również ucieszy się z tego wyjątkowo urokliwego upominku. . A jeśli sama marzysz o takim prezencie… po prostu pozwól sobie na odrobinę luksusu.

Jak dobrać zawieszkę do stroju?

Zawieszka to niezwykle uniwersalna ozdoba. Noszona na co dzień, niczym talizman, staje się znakiem rozpoznawczym właścicielki. Doskonale w tej funkcji sprawdzają się zawieszki o płaskim kształcie, w minimalistycznym designie, zawieszone na delikatnym łańcuszku.

Wyjściową stylizację podkreśli z ozdoba z finezyjnie wygiętego metalu szlachetnego, z dodatkiem kamienia lub naturalnej perły. Efekt spotęguje skontrastowanie jej z bluzką w stonowanym fasonie. Pozowali to wyeksponować biżuterię i wydobyć pełnię jej blasku. To ona staje się wówczas najważniejszym elementem stroju. Trzeba przyznać, że zdecydowanie na to zasługuje.

Osobno czy w komplecie?

Biżuteria noszona w komplecie nadaje ubiorowi klasy. Widać wówczas, że strój jest przemyślany. Jednak założenie naszyjnika odróżniającego się od kolczyków czy pierścionka również ma swoje plusy. Ozdoba staje się bardziej zauważalna. Takie rozwiązanie daje Ci więcej swobody w dobieraniu dodatków.

Jak wykonywane są zawieszki?

Aby uzyskać bogate ornamenty ze złota lub srebra, budujące wokół kamienia zachwycającą oprawę, potrzeba nadzwyczajnej precyzji ręki jubilera. Wykorzystując najwyższej jakości stopy i plastyczne właściwości metali szlachetnych, formujemy biżuterię ręcznie. Możesz więc mieć na własność prawdziwy unikat.