Biżuteria na indywidualne zamówienie

Dla naszych Klientów oczekujących niepowtarzalnego projektu, Michelson Diamonds oferuje usługę projektowania i wykonania biżuterii na indywidulane zamówienie. Jest to dośc złożony proces, jednak gwarantujemy Państwu, że tak wykonana biżuteria będzie słuzyła na lata dodając blasku osobie, która ją będzie nosić. Praca nad indywidualnym projektem jest podzielona na kilka etapów.

  • Projekt biżuterii. W tym etapie na podstawie wcześniejszych ustaleń przedstawiamy Klientowi wstępną propozycję zazwyczaj w formie rysunku. Jeśli projekt uzyskuje akcept Klienta przystępujemy do kolejnego etapu, czyli wyszukania i zaproponowania kamieni szlachetnych.
  • Wyszukanie kamieni szlachetnych do wcześniej zaakceptowanego projektu zajmuje w zależności od rodzaju kamieni od 2 do 6 tygodni. O ile diamenty są dość powrzechnym a co bardziej ważne ustandaryzowanym produktem z wyborem którego radzimy sobie bardzo sprawnie, o tyle kamienie kolorowe są tematem bardziej skomplikowanym na który musimy poświęcić więcej czasu. Dodatkowo rekomendujemy naszym Klientom certyfikację kamieni kolorowych w jednym z zewnętrznych labolatorów gemmologicznych co również zajmuje dodatkowe 2 tygodnie.
  • Gdy już mamy potrzebne kamienie, jubiler przystępuje do pracy wg zaakceptowaneho projektu. Ten etap trwa w zalezności od stopnia skomplikowania przedmiotu od 1 do 3 tygodni

Jeśli jesteście Państwo zainetesowani usługa biżuterii na indywidualne zamówienie, zapraszamy do kontaktu telefonicznego celem umówienia spotkania. Dane w sekcji Kontakt

Więcej naszych prac możecie Państwo obejrzeć Tutaj

.

biżuteria na zamówienie

pierścionek zaręczynowy w stylu verragio

pierścionek zaręczynowy w stylu verragio

pierścionek z diamentami

pierścionek z szafirem i diamentami

obrączki ślubne z różowego złota z diamentami i szafirami