Biżuteria
na indywidualne
zamówienie

Tworzenie biżuterii na indywidualne zamówienie było dawniej luksusem zarezerwowanym tylko dla władców. Sztuka jubilerska bardzo zmieniła się od tego czasu i teraz piękne przedmioty ze szlachetnych kruszców wykonane według własnego pomysłu stały się bardziej osiągalne. Jeśli chcesz zrobić unikalny upominek bliskiej Ci osobie lub po prostu marzysz o czymś wyjątkowym możemy pomóc zrealizować to pragnienie.

Ralph Waldo Emerson
Umów się na spotkanie

Stwórz swój projekt

Oryginalny pierścionek z przepięknym kamieniem, kolczyki gwiazd czy naszyjnik z imponującym szmaragdem, a może spinki do mankietów w kształcie modelu samolotu dla miłośnika awiacji – z przyjemnością podejmiemy się realizacji Twojego pomysłu. Wystarczy jeśli przekażesz nam szczegóły biżuterii Twoich marzeń, a my przygotujemy profesjonalny projekt. Po jego akceptacji przystąpimy do wykonania biżuterii.

Skontaktuj się z nami

* pole wymagane

Intuit Mailchimp

Wybierz
najpiękniejsze kamienie

Nasi eksperci pomogą w doborze najodpowiedniejszych kamieni szlachetnych do ozdoby Twojej biżuterii. Dostarczymy Ci najpiękniejsze diamenty, szafiry, szmaragdy, rubiny lub inne kamienie o doskonałym szlifie i najwyższej jakości. O ile diamenty są dość powszechnym, a co bardziej ważne ustandaryzowanym produktem z wyborem którego radzimy sobie bardzo sprawnie, o tyle kamienie kolorowe są tematem bardziej skomplikowanym, na który musimy poświęcić więcej czasu. Dodatkowo rekomendujemy naszym Klientom certyfikację kamieni kolorowych w jednym z międzynarodowych laboratoriów gemmologicznych.

Sprawdź nasz
kunszt jubilerski

Po znalezieniu i sprowadzeniu odpowiednich kamieni szlachetnych nasi jubilerzy przystąpią do pracy. Twoją biżuterię wykonają najlepsi mistrzowie w swoim fachu, dla których tworzenie biżuterii jest pasją, a każdy nowy projekt artystycznym wyzwaniem. Dzięki temu masz pewność, że zaprojektowana przez Ciebie biżuteria zostanie wykonana z należytą starannością oraz dbałością o nawet najmniejszy szczegół.

Ciesz się swoją ozdobą

Etapem, który daje nam bardzo wiele satysfakcji jest przekazanie gotowego wyrobu. Ze względu na to, że biżuteria ta, może upamiętnić ważne wydarzenie lub stać się szczególnym prezentem dla ukochanej osoby, nadaje jej charakter mocno emocjonalny i wiąże się z bardzo pozytywnymi uczuciami. My ze swojej strony gwarantujemy, że nikt inny nie będzie miał takiej samej ozdoby – będzie ona unikatowa i jedyna w swoim rodzaju. Skontaktuj się więc z nami, abyśmy wspólnie stworzyli dzieło, o jakim marzysz.

Odwiedź nasz showroom

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami