Biżuteria
na indywidualne
zamówienie

Tworzenie biżuterii na indywidualne zamówienie było dawniej luksusem zarezerwowanym tylko dla władców. Sztuka jubilerska bardzo zmieniła się od tego czasu i teraz piękne przedmioty ze szlachetnych kruszców wykonane według własnego pomysłu stały się bardziej osiągalne. Jeśli chcesz zrobić unikalny upominek bliskiej Ci osobie lub po prostu marzysz o czymś wyjątkowym możemy pomóc zrealizować to pragnienie.

Ralph Waldo Emerson
Umów się na spotkanie

Stwórz swój projekt

Oryginalny pierścionek z przepięknym kamieniem, kolczyki gwiazd czy naszyjnik z imponującym szmaragdem, a może spinki do mankietów w kształcie modelu samolotu dla miłośnika awiacji – z przyjemnością podejmiemy się realizacji Twojego pomysłu. Wystarczy jeśli przekażesz nam szczegóły biżuterii Twoich marzeń, a my przygotujemy profesjonalny projekt. Po jego akceptacji przystąpimy do wykonania biżuterii.

Skontaktuj się z nami

* pole wymagane

Intuit Mailchimp

Wybierz
najpiękniejsze kamienie

Nasi eksperci pomogą w doborze najodpowiedniejszych kamieni szlachetnych do ozdoby Twojej biżuterii. Dostarczymy Ci najpiękniejsze diamenty, szafiry, szmaragdy, rubiny lub inne kamienie o doskonałym szlifie i najwyższej jakości. O ile diamenty są dość powszechnym, a co bardziej ważne ustandaryzowanym produktem z wyborem którego radzimy sobie bardzo sprawnie, o tyle kamienie kolorowe są tematem bardziej skomplikowanym, na który musimy poświęcić więcej czasu. Dodatkowo rekomendujemy naszym Klientom certyfikację kamieni kolorowych w jednym z międzynarodowych laboratoriów gemmologicznych.

Sprawdź nasz
kunszt jubilerski

Po znalezieniu i sprowadzeniu odpowiednich kamieni szlachetnych nasi jubilerzy przystąpią do pracy. Twoją biżuterię wykonają najlepsi mistrzowie w swoim fachu, dla których tworzenie biżuterii jest pasją, a każdy nowy projekt artystycznym wyzwaniem. Dzięki temu masz pewność, że zaprojektowana przez Ciebie biżuteria zostanie wykonana z należytą starannością oraz dbałością o nawet najmniejszy szczegół.

Ciesz się swoją ozdobą

Etapem, który daje nam bardzo wiele satysfakcji jest przekazanie gotowego wyrobu. Ze względu na to, że biżuteria ta, może upamiętnić ważne wydarzenie lub stać się szczególnym prezentem dla ukochanej osoby, nadaje jej charakter mocno emocjonalny i wiąże się z bardzo pozytywnymi uczuciami. My ze swojej strony gwarantujemy, że nikt inny nie będzie miał takiej samej ozdoby – będzie ona unikatowa i jedyna w swoim rodzaju. Skontaktuj się więc z nami, abyśmy wspólnie stworzyli dzieło, o jakim marzysz.

Odwiedź nasz showroom

Biżuteria na zamówienie

Indywidualnie zaprojektowana biżuteria na zamówienie to doskonały sposób na to, żeby wyrazić swoją osobowość i stworzyć coś naprawdę wyjątkowego. Wyroby jubilerskie stworzone z myślą o konkretnej osobie, nabierają unikalnego charakteru i stają się bezcenną pamiątką. Ekskluzywna biżuteria na zamówienie jest symbolem luksusu, elegancji i perfekcji. To także Twój sposób na wyrażenie siebie – swojego charakteru, przekonań, preferencji.

Poszukujesz oryginalnej biżuterii? A może pracowni jubilerskiej, która pomoże Ci urzeczywistnić Twoje autorskie projekty? Michelson to miejsce, w którym wykonamy dla Ciebie unikalną biżuterię na zamówienie zgodnie z indywidualnym projektem.

Indywidualny projekt biżuterii

Indywidualny projekt biżuterii pozwoli Ci stworzyć coś naprawdę wyjątkowego i osobistego. Dzięki współpracy z doświadczonymi projektantami i jubilerami zrealizujesz najbardziej oryginalne pomysły i marzenia, jednocześnie otrzymując biżuterię, która będzie:

  • wykonana z zachowaniem najwyższych standardów,
  • funkcjonalna i wygodna w codziennym użytkowaniu,
  • perfekcyjnie dopasowana pod względem wielkości i rozmiaru.

Indywidualny projekt biżuterii pozwala na pełną swobodę w wyborze materiałów, kształtów i detali, co sprawia, że każdy element jest niepowtarzalny, zupełnie jak Ty lub bliska Ci osoba, której chcesz podarować naprawdę wyjątkowy prezent.

Dlaczego warto wybrać biżuterię na zamówienie?

Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy. Tworząc biżuterię na zamówienie tworzymy coś naprawdę unikalnego, co powstaje na bazie dogłębnego zrozumienia Twoich potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu oferowana biżuteria idealnie wpisuje się w osobisty gust i styl osoby, dla której została przygotowana.

Usługa indywidualnego projektu biżuterii umożliwia tworzenie wyrobów, które są absolutnie unikatowe i niepowtarzalne – nikt inny nie będzie miał takiego samego pierścionka, czy kolczyków. Nasi projektanci i jubilerzy posiadają bogate doświadczenie w realizacji wyjątkowych wzorów, w tym także wzorów inspirowanych różnymi stylami – od klasycznych, przez nowoczesne, po awangardowe.

Biżuteria na zamówienie to również doskonały pomysł na wyjątkowy prezent. Personalizowany element biżuterii może być pięknym wyrazem uczuć i troski o bliską osobę. Taki prezent z pewnością zostanie doceniony i będzie noszony z dumą i radością.

Biżuteria na zamówienie Michelson Diamonds

Klientów zainteresowanych wykonaniem biżuterii zgodnie z indywidualnym projektem zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu. Na zamówienie wykonujemy szeroki wachlarz wyrobów jubilerskich: pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne, naszyjniki i zawieszki, bransoletki, kolczyki, a także broszki i spinki. Oferujemy również możliwość zaprojektowania i wykonania pięknej biżuterii rodzinnej, która stanie się pamiątką dla przyszłych pokoleń.

Indywidualne projekty biżuterii realizujemy z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów – metalów i kamieni szlachetnych, które łączymy z sobą na wiele atrakcyjnych i oryginalnych sposobów.

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami