Niniejsza Polityka prywatności określa zasady gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania danych pozyskanych od Państwa przez sklep internetowy michelson.pl, prowadzony pod adresem www.michelson.pl przez firmę Michelson Paweł Jaworski z siedzibą w Warszawie.
Dane rejestrowe:
Michelson Paweł Jaworski
ul. Śmiała 26 Warszawa
NIP: 5291027548
Regon: 527542428

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (tekst jednolity z dnia 6 lipca 2002 r. – Dz.U. 2002.101.926), sprzedawca zobowiązuje się do ochrony danych osobowych.

Składając zamówienie w michelson.pl, Klient dobrowolnie wyraża zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie będą przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu.

W przypadku, gdy Klient wyrazi zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych, wyraża tym samym zgodę na otrzymywanie informacji związanych z ofertą firmy i jej działalnością. Mogą być one wysyłane na adres e-mail lub na podany adres domowy.

Klient michelson.pl.pl ma prawo w każdej chwili do wglądu w swoje dane, do ich korekty oraz do zażądania zaprzestania ich wykorzystywania lub ich usunięcia. Wszelkie dane osobowe, które nam Państwo udostępniają, są chronione w sposób pewny i niezawodny. Dostęp do nich ma tylko ograniczona liczba osób – osoby nieupoważnione nie mają do nich dostępu. Dane te są wykorzystywane wyłącznie do realizacji zamówień. Nasza firma korzysta z najbezpieczniejszych mechanizmów ochrony przekazywania danych (danych osobowych i danych o karcie kredytowej), jakie są aktualnie zalecane. Stosowanym przez nas protokołem jest protokół SSL, szyfrujący kluczem o długości 128 bitów.

Nad bezpieczeństwem płatności kartami kredytowymi czuwa firma PayU S.A. – lider na polskim rynku w segmencie e-płatności System autoryzacji kart płatniczych oraz przelewów bankowych w PayU S.A. gwarantuje klientom sklepów internetowych najwyższy poziom bezpieczeństwa. Pracownicy michelson.pl dysponują jedynie danymi teleadresowymi i adresem, pod który zakupione produkty mają zostać wysłane. Pracownicy michelson.pl na żadnym etapie realizacji zamówienia nie maja dostępu do informacji związanych z numerami kart kredytowych oraz danymi z nimi związanymi.