Diamonds are forever

Diamenty od wieków są niewątpliwie najlepszymi przyjaciółmi kobiety, czego dowodzi słynne powiedzenie Marilyn Monroe. Stanowią obiekt pożądania, symbol bogactwa i konkretne wyrażenie miłości. Od dawna pobudzają wyobraźnię, wpisując się w naszą kulturę i sztukę. Szczególnie cenne są te, które błyszczą najbardziej spektakularnie. Wielu z nas marzy o posiadaniu takich kamieni lub obdarowaniu nimi wybranej osoby.

Brylanty oferowane przez Michelson Diamonds, które możemy znaleźć w pierścionkach zaręczynowych, obrączkach, kolczykach czy naszyjnikach, to właśnie te najbardziej olśniewające, o doskonałych parametrach. Mają one wysoką barwę G, co sprawia, że są niezwykle jasne, czystość Si1, co zapewnia im wyjątkową klarowność, praktycznie bez żadnych inkluzji wewnętrznych. Co więcej, cechują się bardzo dobrym lub wręcz idealnym szlifem, co sprawia, że diamenty te błyszczą najbardziej intensywnie.

Kluczowym aspektem jest jednak to, że wszystko to dostępne jest w bardzo rozsądnej cenie. Dla Michelson Diamonds ważne jest także zrównoważone gospodarowanie zasobami, dlatego w naszych wyrobach wykorzystujemy wyłącznie diamenty pozyskiwane ze źródeł etycznych, zgodnie z regulacjami Układu z Kimberly. Ta międzynarodowa umowa  gwarantuje, że diamenty oferowane przez naszą firmę nie są związane z finansowaniem konfliktów zbrojnych, a ich pozyskanie odbywa się z szacunkiem dla praw człowieka i środowiska.

Piękny blask, doskonałe parametry i relatywnie przystępna cena pozwalają na inwestowanie większych środków w bardziej okazałą lub wymarzoną biżuterię, jednocześnie mając pewność, że wybrany kamyk pochodzi z etycznego źródła.

Umów się na spotkanie